Üldtelefon: +372 56632979 (E-R 9.00 - 17.00).
E-mail: info@360.ee 
www.360.ee

Meie kollektiiv


 

Alfred Baskin

‭+372 5347 3441‬
alfred@360.ee
(mängude osakonna juht)


 

Paavo Nael

+372 ‭5663 2979‬
paavo@360.ee
(müügi- ja partnerlussuhted)

Taavi Puuorg

‭+372 55607230
taavi@360.ee
(matkaosakonna juht)


 

Evelyn Kalmet

‭+372 5348 6972‬
evelyn@360.ee
(büroojuht)

   

 

Maria Baskin

maria@360.ee 
(seiklusmängude ettevalmistused)

Elinor Toming

‭+372 552 0268‬
elinor@frankevents.ee
(turundus)

 

Asume Liivalao 22, Tallinn.
Juriidiline nimi: Frank Events OÜ, Sepise 8, Tallinn

Kirjuta meile:

Tänan, et võtsite meiega ühendust! Vastame teie kirjale nii kiiresti kui võimalik.