• Kestvus: 3,5 tundi
  • Aastaringselt kasutatav
  • Elektrooniline pääse

  • Jälgi alguspunkti (kui on määratud)

  

Lisage minu   • Toote ID: 596597

Kirjeldus

Avastame fatbike jalgratastel Valkla ümbruskonda ja tähistame üheskoos vääriliselt vabariigi sünnipäeva!

MATK LÜKKUS 24.02 KUUPÄEVALT 14.03 PÄEVALE SEOSES KEERULISTE ILMAOLUDE TÕTTU.

Tallinnast 40 km kaugusel Valkla asula tagant pääseb ilusa puhkekeskuse äärde, kust on avatud pääs kaunisse liivaranda, mida fatbikega lihtsalt suurepärane avastada. Erinevat maastikku on põnev avastada, kuna ratta laiad rehvid tagavad mugava sõidu igas olukorras.

Vahepeale kivised rannaosad pakuvad tehnilist nikerdamist ja mõned kitsad rajad ning veeületus põnevust. Peale rannariba läbimist keeratakse metsa, sealt tee peale ja läbitakse värviline ja kaunis Kaberneeme küla. Poolsaare tipus tehakse paus, peale mida suundutakse tagasi läbi küla ranna äärsesse metsa, kus huvitavad risti-rästi jooksvad künklikud rattarajad panevad silma särama igal rattasõbral ja samas on võimalik kõrgemalt näha rannavaadet pisut teise nurga alt. Kui reis lõpuks läbi on, jääb alles vaid kahjutunne, et neede lõbusad ja huvitavad 3 tundi nii kiirelt mööda said.

Kuid ees ootab Rain Käärst, kes on valmistanud imelise lõkketoidu. Loomulikult jagab Rain õpetusi ja jagab kogemusi, kuidas lõkketoitu valmistada.

Mida head pakutakse? Joogiks on kosutav ürditee meega. Ärgitajaks saab olema kodune seemne lehikleib ja metskitse tar-tariga, lisaks ka nachod grillitud baklazaani määrdega. Pearoaks metskitse lihast valmistatud Ungaripärane guljašš supp, sinna juurde pannil röstitud köögivili pähklite ja seemnetega. Magusaks õpetab Rain kuidas kepi otsas küpsetada kaneelisaia või teha vahukomme kaeraküpsisega.

Mõni päev enne matka saadame kõikidele osalistele ka täpsema e-maili infoga kogunemiskoha ja muu olulise osas.

Paketi hind sisaldab fatbike jalgratast, turvavarustust, matkajuhtide teenust ning maitsvat lõkketoitu. Matk ei ole mõeldud tõsiseks sportimiseks ja raskuaste on kerge.

Kohtumiseni matkal!

Saada tagasiside!

Täname tagasiside eest!

Hind alates: 59

3,5 tundi

Osta kohe - Hind alates: EUR 59

Palun rääkige meile natuke oma seiklustest ja eelistatud reisistiilist

Tänan, et võtsite meiega ühendust! Vastame teie kirjale nii kiiresti kui võimalik.

Aksepteerime järgnevaid makseviise:

Miks meie lehelt seiklust või matka soetada?

  • Pole peidetud lisakulutusi!
  • Seiklusmängude ja matkade korraldamine alates 2002. aastast!
  • Suurepärane ning kiire reageerimisega klienditeenindus!

Secure SSL encryption