Veebipoe pood.360.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Frank Events OÜ (11431192 ), Sepise 8, Tallinn, Eesti .

Müügitingimused kehtivad Veebipoest pääsmete ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

Ostetud koodide kättetoimetamine toimub e-kirja alusel.

Ostu vormistamine

Pääsme ostusk tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Ostu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille eest saab tasuda krediitkaardiga.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui ostetud pääset ei ole võimalik tarnida seoses tehnilise viperuse või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Taganemisõigus

Pärast ostu sooritamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemise alla kuuluvad erinevate seiklusmatkade pääsmed, selle alla ei kuulu seiklusmängude pääsmed.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Ostusumma tagastamiseks tuleb saata pääsme ostmisest teade e-posti aadressile nutikas@360.ee hiljemalt 14 päeva jooksul pääsme kättesaamisest.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba pääsme saatmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@360.ee või helistada telefonil: +372 ‭5663 2979‬.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.