• Kestvus: 1,5 tundi
  • Aastaringselt kasutatav
  • Elektrooniline pääse

  • Jälgi alguspunkti (kui on määratud)

  

Lisage minu     • Toote ID: 611467

Kirjeldus

Jüri von Kaufmann (saksa k. kaupmees) oli keskaegne kaubahärra. Pärit oli Lübeckist, aga elas Revalis (Tallinnas) ja rändas palju ringi, iseäranis Eestimaal Hansa linnades. Ei olnud ta liiga rikas ega vaene. Aga Jüri oli eriline - ta nägi tulevikku. Ta jättis meile nuputamiseks ülesandeid ning neid lahendades sönumeid.

Täna oledki jöudnud ühte noorimasse keskaegsesse Eesti linna - Kuressaarde. Jüri jöudis siin juba enne ära käia, kui linn 1563 aastal linnaöigused sai. Kuid ole mureta - sinu seiklus saab ikka olema pönev ja hariv.

Sinu eesmärk on käia läbi nii palju erinevaid punkte kaardil kui vöimalik, lahendada möistatusi, öigeid vastuseid andes suurendada punktiskoori ning jöuda sönumini, mille Jüri sulle leidmiseks jättis.

Iga küsimuspunkt on erineva väärtusega, mida märkad ka mänguvälja kaardil. Pole tähtis, millises järjekorras neid läbid - kuid sönumi avamiseks tuleb külastada suuremat osa punktidest ning anda öiged vastused.

Vastates öigesti 50% küsimustest, avaneb teile ekraanile teade, millelt leiad Jüri poolt jäetud sönumi! Kui teade käes, siis pane see kirja vöi jäta meelde!

Pane tähele! Kaardile on musta kontuuriga märgitud linnamüür (öigemini plaan XVII sajandist, mis jäi paraku teostamata). Linnamüüri varjus oled sa kaitstud, kuid väljapool ole valvas, seal vöib juhtuda kummalisi asju. Samas leiad sa väärtuslikumat skoori siis, kui riskid.

Kuid ära pelga, hakka pihta!

Oluline teave

* Tõrgete vältimiseks, veenduge, et seadmel, millega mängima asute, oleks tehtud viimane tarkvarauuendus ning aku täis laetud! Samuti äppi sisse logides andke luba teie asukoha (Location) tuvastamiseks!

* Tihtipeale uuemad seadmed toimivad mängimiseks paremini.

* Ühe nutiseadme kohta soovitame mängida max 3-4 inimesel, et kõik saaksid piisavalt mängust osa!

LoQuizi allalaadimine Android telefonidele.

LoQuizi allalaadimine iOS telefonidele.

Saada tagasiside!

Täname tagasiside eest!

Hind alates: 19

1,5 tundi

We will send you an offer for this tour in the period you prefer, please provide your personal details and information about your group.

Please tell us a bit more about your adventure and preferred travel style

Tänan, et võtsite meiega ühendust! Vastame teie kirjale nii kiiresti kui võimalik.

Aksepteerime järgnevaid makseviise:

Miks meie lehelt seiklust või matka soetada?

  • Pole peidetud lisakulutusi!
  • Seiklusmängude ja matkade korraldamine alates 2002. aastast!
  • Suurepärane ning kiire reageerimisega klienditeenindus!

Turvalised SSL-maksed.